O nás

Opravdový GAY klub
v centru Brna
hudba, pohyb, zábava

Myšlenka vytvořit prestižní a opravdový gay klub se nám v hlavách tvořila více jak tři roky. Zúročili jsme zkušenosti ze světa a od známých. Zbývalo najít vhodné prostory s rozumnými náklady a to se nám po více jako dvouletém hledání podařilo.
Pro bezpečí návštěvníků, členů klubu, jsme zavedli registrační a rezervační systém v podobě nákupu lístků on-line na internetu. Registrací a zakoupením lístku získáváte členství v klubu se speciálními výhodami a na speciální klubové akce.
Základem je provozní doba v pátek, sobotu a v neděli, nově i ve středu. Vždy s nějakým dresscode či programem, kdy v pátek je nově mask párty, v sobotu je pro vás připravena dresscode party - jocks, army, fetisch - často s lechtivějším vystoupení a neděle striktně naked party.
V průběhu pracovního týdne se občas koná nepravidelná nebo soukromá akce, o které budete informování na sociálních sítích nebo zasláním informace na váš zaregistrovaný e-mail.
Konzumace v klubu probíhá formou all-inclusive, tedy v ceně lístku je neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů, která končí přibližně půl hodiny před koncem provozní doby.
Nápoje si vybíráte sami v lednici nebo z postimixu PEPSI, alkoholické nápoje pak v recepci do pohárku s logem Freeek! který dostanete po kontrole lístku. Pohárek od nás dostáváte jako dárek a kromě jedinečných okamžiků strávených v klubu si odnášíte i pohárek na památku.
Akce jsou většinou MAN-ONLY. Podle druhu akce, pohybového(naked) nebo sportovního charakteru máte s dispozici sprchy a ručník.
Vážení hosté, těšíme se na vaši návštěvu vždy v pátek, sobotu a v neděli od 19 hodin.

Freeek! Tým.

Otevřeno

Pá-So : 19.00- 2.00 Fri-Sat : 7pm-2am
St,Ne : 19.00-23.59 Wed,Sun : 7pm-0am

Konzumace All-inclusive v ceně lístku